Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Trenutno slušam?

+14
Nimbus
Rey
AlexxGrimes
Anko
Mr.Manga
D-Gabber
frost
NaraTokyo
AlanViBritannia
FiyA
synhro
Countless Error
Yuna
Daxx.
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 18]

326Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Nov 06, 2011 11:13 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Podmuklo cutanje.xDDDD

Ona je rodjena u Zemunu, nisam nju podrazumevao pod majcina strana.xD
Hahahahahah, cuj mene Srem, htedoh reci Banat.xD Ne znam zasto sam rekao Srem...mozda zato sto mi je jednom drugi deda pricao kako je isao tako da radi, bere grozdje ili tako nesto.

Pa dobro, ja ne mogu da pricam o tome, meni je i pivo gadno...do te mere da ako bih ga popio ispovracao bih se, ali imam neku cudnu zelju da ga pijem kada neke u drustvu to radi. Al kad probam...:/

327Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Nov 07, 2011 5:15 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Pa sta da ti kazem, uvek sam bila misljenja da se ne treba uvaljivati bezveze. xD A govoriti o ocenama kad te niko nista ne pita je po definiciji uvaljivanje. xD

Ah, da, to menja stvari. xD
Izgovori, izgovoriiiii. xDD

Moja Natasa je pila margaritu sa mnom jednom, izasla je s nama kad smo bili u BGu onda. Bilo joj je gadno na poceku, a onda, citiram: "e, ovo sto vise pijes, ima sve lepsi ukus." Laughing

328Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Nov 07, 2011 5:29 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Mrzi me na sve da odgovaram, neke teme smo dovoljno izlizali.xD

Htedoh reci samo da sto se tice ovog poslednjeg, to je cinjenica. Votka je u pocetku fuj, a posle ide ko sokic.xD
Naravno neke granice ne treba prelaziti, na primer sa vinjakom; koji moze da te ubije od prevelike kolicine, jednostavno ne mozes da izdrzis da stiges do tog stadijuma kada ti je dobar...a mozda taj stadijum i ne postoji, niko nije dovoljno poziveo da posvedoci o tome.xD

329Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Nov 07, 2011 11:01 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

...Ne pijes pivo, ali pijes votku? xD

330Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 08, 2011 6:28 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ne razumem. Ne pijem ni kiselu vodu, ali koka kolu derem.xD

331Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 08, 2011 10:16 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ja pijem i kolu i kiselu, i one vocne sokove sa neverovatnom kolicinom seceera. Laughing

332Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 09, 2011 3:11 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Opet okreces pricu ka sebi.xD

Htedoh reci, kakve veze ima to sto pijem votku a ne pivo?

Sto se tice alkohlnih pice lista ide ovako:

ruzan sokic(pivo)->alkohol(ostalo)->otrov(apsent)

333Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 09, 2011 7:33 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Votka boli kad je pijes. Laughing
Mislim, ne delujes mi toliko iskusno. xD

334Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 09, 2011 10:50 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Nista vise nego rakija ili nesto slicno.

Nisam iskusan sto se kolicine tice i pijancenja uopste, ali jesam sto se tice raznovrsnosti pica. Nemam nista omiljeno, tako da nisam neki probirac(samo da nije pivo ili vinjak...vinjak doduse mogu da eksiram, ali rizikujem da se ispovracam odmah zatim xD).

Jedino sto do sada nisam probao je belo vino i tekilu.

335Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 09, 2011 11:24 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Istina. Very Happy

Tekila je omiljena cimerki. xD

Apsint rece da si pio, ne? Ja nisam nikad. xD

336Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Pet Nov 11, 2011 5:06 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Naravno, zar bih te lagao?Smile

Kako nisi, zar nisi bila na eskurziji u Pragu? To je grad apsenta, doduse ovaj sto smo mi pili Black Apsent(ili absent, nisam siguran kako se tacno izgovara) je kupljen u Budimpesti(ljudi nisu mogli da se strpe xD).
A kasnije se ispostavilo da je taj apsent samo izlozbeni eksponat u Pragu i da se ne prodaje, posto je 80% al.
Za razliku od viskija(sa ledom) koji ti hladi grlo i greje stomak, ovo ti przi grlo i spaljuje stomak.:/
Sta jos....da, ima ukus mente.

A sta je tebi omiljeno? Pelinkovac?xD

337Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 12, 2011 12:07 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Naravno da bi. :/

Nisam bila na ekskurziji u Pragu, al sam bila u pragu u prolazu jednom.
Divno zvuci. Very Happy Moracu da probam nekad. xD Jesi se napio? xDDD

Pelinkovac. xD Mada nemam nista protiv koktela. xD

338Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 12, 2011 10:51 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Embarassed

Bas je dobar,a?Smile
Sta je tu divno? Jesi mazohista? Ne, previse ima tu pecenja grla do napijanja, nije vredno toga.

Taj pelinkovac zvuci kao neko babsko-seljacko pice.xD

339Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 12, 2011 12:28 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ne ponasaj se kao da se stidis zbog toga, prljavi licemeru. Razz

E jeste, meni se svideo, isplanirala sam kako da odem da ga pogledam kako valja. xD
Menta. xD I zelena boja. xDD I nisam mazohista. >.> Jesi se napio nekad od necega? xD

Nemas pojma. Razz Meni se svidja ukus, a zasto je toliko gadan svima, nikad mi nece biti jasno. Laughing

340Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 12, 2011 9:16 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Nisam prljav!xD

Prebudzen je. Nisam ocekivao nista posebno od Ceske, nikad nisam mislio da je to neka posebna zemlja, ali eto, prijatno sam se iznenadio.Smile

Nisam napomenuo ukus smrti zajedno sa mentom?xD Nisi videla rec Black? Crn je, taj koji sam ja probao, doduse vidjao sam i crveni, ima ih u raznim bojama. Ali da, onak klasicni je zelen. Da li si sadista? Cini mi se da nisam, vrtelo mi se malo posle beherovke(ne znam ni sam kakvo je tacno to pice...ima ukus cimeta) i bim dzim-a(ili dzim bima-a, zaboravio sam xD) ali nije bilo nista strasno, proslo je posle 5 min....i smejao sam se na razne gluposti. Moze se reci da sam bio pripit, pijan ne.

Jao da, ja zaboravio da si ti stara prepredena bakuta.xD

341Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Nov 14, 2011 7:02 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

To ti kazes. xDD

Ja sam uspela samo da bacim pogled, al bilo je dovoljno da me podstakne da zabranim drugaricama da se udaju pre nego sto odradimo road trip po Evropi. xD

Je l ti to pokusavas da me odgovoris? :O As in, brines se za moju dobrobit? :O
xDD
Isto, isto, sto nazalost znaci da sam cesto morala da drzim neciju glavu, posto mojoj nije trebalo drzanje. :/

Jao, tisina, balavac. xD

342Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Nov 14, 2011 10:42 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ok, priznajem da sam necisto i ponizno bice. Tako su me vaspitali u 'riscanskom duhu.xD

Ti vozis, naravno? I sta vozis i koliko trosi, ak se sme znati?

To ja nikada ne bih rekao, ali kad vec pomene, da.xD Ozbiljno ti kazem, nisi nista propustila. Mada opet, valja sve to barem probati.xD

Da citiram sebe u tom pripitom stanju: "Nisam pijan, ne mogu da budem, sve je to u glavi.".XD Ali ozbiljno to mislim, verujem da je samokontola vazan faktor za to pijano stanje.

Vidi sto me ucutkuje, da neces mozda da me teras i zid da guram?xD

343Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 15, 2011 8:03 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Sveti velikomucenik Pera Spamer. xDD

Na smenu, ima nas tri, nema smisla da samo ja vozim, zamisli na sta bi mi noge licile. :/ To jos ne znam, al nace se vec nesto. xD

Jaoooo, kako je to lepo. <3333333333

Do izvesne mere, da. Ali jednom kad patosiras, patosirao si. Znam iz tudjeg iskustva. xD

E, interesantna ideja (mada ti to svejedno radis i bez da te ja... Podstrekujem). xDDDD

344Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 15, 2011 10:16 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

E mucenik jesam, svetac jos ne.xD

Ja vise volim da me voze. Imam slabo srce za voznju.xD I poremecaj paznje, proslog puta sam prosao kroz jedno i za malo kroz drugo crveno.:/ Kad nisam dobio srcku kad je policajac na tom semaforu izasao iz kola, necu nikada.

Jeste. Mislim, necu ja da budem krivac ako bi ti se nesto desilo.xD

Ne, ja sam iznad toga.xD

Ko bre to radi?xD Mislis da sam ja neki mlakonja?xD

345Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 15, 2011 11:20 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Pa dobro, treba umreti prvo. ^^

Ahahahahaha. xD Ja bih pre brinula o svom i zivotu drugih putnika u autu, a posle o policiji. Laughing

Sad se samo vadis na savest, a znamo svi da je nemas, sto dovodi do zakljucka da ti mene voooooooooooolis. <33333333333

To samo znaci da ti je sujeta dovoljno velika da te spreci da dopustis sebi takve stvari, sto je dobra stvar. Mislim, to za sujetu. xD

...Me ne. Svasta. Boze boze. Kako li ti je to palo na pamet. Ja sam zaprepascena. Ne znam kako si to uopste mogao da pomislis. Pobogu. Kakvo ti misljenje imas o mom misljenju o tebi? Bre. :/

346Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 12:05 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ti to nesto na moj racun...nimalo mi se to ne svidja, ni-ma-lo.xD

Ne bi to govorila da si polozila iz trece kao i ja.xD Da se utepam ako mi uzmu dozvolu.xD

Ja nemam savest? Ne znam samo zasto me niko ne zove Empata...a trebalo bi. Tesko je to kad imas teret osecanja celog sveta na svojim plecima, ali na tvoju srecu ti nikada neces saznati kako je to.xD

Mislis da se blamiram? Eh, pegliranje bi bila najmanje blamerska stvar od svih koje su mi se desile.:/

Ahahahahah.xD Nema veze, misli sta hoces. Ionako imam osecaj da me previse idealizujes. Laughing

347Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 2:45 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

A kome se uopste svidja umiranje? :/

Ocigledno nisu trebali ni da ti je daju. Razz Razz Razz

Tiii? xDDD Kod tebe je onaj fazon: "I samo ja pa ja, o draga gospoja. O tako pametan i tako postojan. Ja cu da vam sviram, a vi plesite. U krug, i pogled dole, i ne gresite!" Uostalom, samo lepo priznaj da me voooooooooolis, nece niko da ti uzme za zlo. xDDD

Ma ne sto je blam, nego sto je ponizavajuce. :/ Doduse mozda ostatak ljudstva ne pravi razliku izmedju ta dva, al ja pravim. :/

Nije istina, bar ne u tom kontekstu. xDD

348Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 3:36 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ups, pogresno sam procitao umreti->umeti. Embarassed

Mozda, ali sudbina mi je bila naklonjena. Vreme ce pokazati da li je to bio dobar potez ili ne.xD

E, ne znam da sviram. Pokusao sam ali mi stvarno ne ide, pa sam batalio.:/ Najvise sto ces od mene dobiti je "priznajem da si... simpaticna", i ajde evo ti srculence <3.xD

Nije toliko ponizavajuce koliko je zabavno, naravno ne po onog koji povraca ili onog koji mu drzi glavu, ali ostalima je super.xD Izgleda da opet ne delimo iste zivotne vrednosti.xD

E pa nemoj. Ja sam normalan covek ka' i svi.
Volim da podrigujem, cesto imam bagove kada hocu da izgovorim neku zajebanu rec i tako.xDD ...I lose igram fudbal i ocajno sviram gitaru. O pevanju da ne pricam, mada volim to da radim.Smile
Eto, to bi trebalo da me spusti malo u tvojim ocima.xD Ako nije uspelo pokusacu da se setim jos kojih stvari.

349Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 4:16 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Mah, matematicari, bilo je za ocekivati. xD

Zar nije pokazalo vec? xDD

Ha, znala sam! You luuuuuuuuuuuuuv me. xDDD

Meni je malo gadno, al opet je to valjda do pola, a ne do vrednosti, ebes li ga. xD

Jao, jos si i skroman. <333333333333
xDDDDD

350Trenutno slušam? - Page 14 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 6:00 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Jao, matematika.:/

Nije, da kucem u drvo, nisam nikog udario do sad. Samo par puta ogrebao auto. Embarassed

Znao sam da nisam trebao da ti dajem srculence.xD

Aj da ti poverujem ovog puta.xD

Ako kazem da jesam, to bi znacilo suprotno? Onda cu licimurno reci: "Ma, nisammmmm".xD
Smesno, a?xD Aj ti reci nesto ako smes.xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Similar topics

-

» Trenutno gledam...?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu