Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Trenutno slušam?

+14
Nimbus
Rey
AlexxGrimes
Anko
Mr.Manga
D-Gabber
frost
NaraTokyo
AlanViBritannia
FiyA
synhro
Countless Error
Yuna
Daxx.
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 18]

301Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Okt 25, 2011 3:04 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Svejedno bi zavrsila na lomaci, Jovanka.Smile

Sto da ne?xD

302Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Okt 26, 2011 7:05 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ne bih, klanjali bi mi se takvi kao ti, i mozes da me zoves Elizabeta I. xDD

Pa ajde, kad si navalio, kakav je Vas stav po pitanju Kosova, poslanice Pero? xD

303Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Čet Okt 27, 2011 8:37 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Eto sta se desi sa zenama koje ne znaju da kuvaju... samo nesto filozofiraju.xD

Eh, sta ja ima sa tobom o tome da pricam, vi svi severno od Save i Dunava ste separisticki nastrojeni.xD Al, ako te bas zanima, mislim...da je Lazar ziv to se ne bi desilo!Smile

304Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Okt 29, 2011 10:44 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan



Laughing

305Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Okt 30, 2011 9:22 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Mislis da Elizabeta nije znala da kuva? :O
I za tvoju informaciju, ja znam da kuvam, samo ne znam da se nateram da pojedem to posle. -.-

Pft, geaci, uvek puni predrasuda. Razz
Mah, on bi pokusao to da spreci, al bi poginuo u medjuvremenu. Very Happy

306Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Okt 30, 2011 4:45 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Pretpostavljam da su njoj kuvali? I da je znala verovatno je vremenom zaboravila, bez prakse nista.Smile
To je delovanje tvog instikta za prezivljavanje, ne mos' nista protiv toga.Laughing

Sigurno je osigurano....ili tako nesto.xD
Pa razume se, nije junak ako ne pogine, zar ne?xD

307Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Okt 30, 2011 6:16 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Mozda je kuvala razonode radi, a? xD
Kako si zao. Aj probaj ti da skuvas nesto komplikovanije od supe, i da onda to pojedes, da vidim kako ce tebi da ide. -.-

Kako bre, vidi Supermena, Dilana, Naruta. Very Happy

308Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Okt 30, 2011 9:43 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Aha, nema pametnija posla. Pre ce se vatati sa svojim bastovanom u vrtu.xD

Eh, ja sam hteo kao klinac da budem kuvar, ali nemam strpljenja da stojim dugo pored sporeta.:/

Supermena ne priznajem, on nije "domaci" junak, dosao tamo sa neke planete i ovde nama prodaje fazone. Nimalo ga ne volim. Mad
Nemam pojma ko je Dilan, a za Naruta jos ima vremena.xD

309Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Okt 30, 2011 10:48 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

...Govoris o kraljici devici, sotono. >.>

Ma hau jes no. xD Samo ti trtljaj, svi znamo da ne bi ni smeo da probas, zbog straha od neuspeha. xDDD

A Spajdermen? Betmen? xD Alan Ford? xD

310Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Okt 31, 2011 7:29 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Istorija mi nije jaca strana.xD

Ne, ne bih smeo da probam zato sto bi mi bilo zao sto se time nisam bavio kada bih video koliko sam dobar.xD

Ok, ajde sada ih sve nabroj.xD To su izuzeci.Smile

...Ali Alan Ford???xDDDD

311Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 01, 2011 8:08 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Vidi se. Razz

...I plasio bi se da te ne napadne i pojede ti mooooooooooooooooozak. xD

Hahah. Cool

Hahahahah. xD Sta oces. xD

312Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 01, 2011 8:11 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

313Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 01, 2011 9:42 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ali to me ne sprecava da imam misljenje o njoj.xDD

Laskas mi, nisam ja Frankenstajn.Smile

Genije.xD Bolje da si navela Miki Mausa.xD

Ima kafa koja se zove Bonito, cini mi se. Fina pesmica.


314Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 01, 2011 9:47 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Pih, geak. Formiras misljenje a ne znas cinjenice. Geak! Razz

Nisi jos probao da kuvas, je li? xD

Dobro, Miki Maus onda! xDDD


315Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Uto Nov 01, 2011 9:59 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Nije tesko, samo treba da tebi kontriram.xD

...ne.xD Ali znam odlicno da jedem, i nisam neki probirac. Mislim da drzim rekord u brzini jedenja pljeskavice.Smile

E moze...Mada bolje da si rekla Gaja, Vlaja i...zaboravio sam treceg. Mislim, Miki nikada nije spasio nekog, obicno to rade ova trojca. Ako se dobro secam.xD

316Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 02, 2011 8:04 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Geak. >.>

To znam i ja. xD Ali sto se brzine tice, tu ne mogu bas da se pohvalim, al mogu kad je kolicina u pitanju. xD

...Raja. xD Nemas pojma. Razz

317Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 02, 2011 7:08 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Mozda je kasno sto ovo pitam -u stvari sigurno je kasno- ali...sta znaci geak?xDDD U pocetku sam mislio da slucajno pises geak umesto geek, ali pretpostavljam da to nije slucaj.xD

Hehe.Razz A jel ti pijes nesto dok jedes? Ja ne mogu da jedem, a da ne zalivam uporedo.xD

Taj! I ne treba da znam, ipak si ti mudrija i starija(mudrija zato sto si starija, da se razumeo xD), pise dole na index strani da ce ti rodjendan biti u roku od sedam dana.Laughing

318Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 02, 2011 8:36 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Hahahahahahahaaaaa. xDDD Geaci ste svi vi od Save pa juzno (plus deo Beograda koji je zapravo severno od Save). xD

:O To je varanje! Tako moze vise da se pojede. >.< I ja to ne radim, nije dobro za... Nesto, ne znam sta, al mama kaze da je to no-no, a sa mamom nema rasprave. xD

Stvarno? O.O Bice mi rodjendan? O.o

319Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Čet Nov 03, 2011 10:55 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Aha! Diskriminacija po recno-georafskoj osnovi! To nije lepo. Neg' kako se to cita?-.0

Nije tacno. To je mac sa dve ostrice, s jedne strane bolje ti hrana klizi, a sa druge tecnost popunava brzo zeludac.

Da, da kao ne znas, a osecam da vec pola godine iscekujes poklone sa raznih strana...doduse nece biti kao za 18, ali opet, poklonu se u zube ne gleda.xD

320Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Pet Nov 04, 2011 12:31 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Hahahahah, jos jedna poruka koja zasluzuje plusic. xDD Zasto ovde nema plusica? :/ Geak, sa kratkouzlaznim akcentom na e. xD

Ne, sa vodom samo bolje klizi, znam bre iz (skupo placenog) iskustva.

Ma kakvi, necu ni da ga slavim ove godine, al ovi sa faksa vec racunaju da hocu, pa razmisljam da l da se pravim bolesna tih par dana. :/

321Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Pet Nov 04, 2011 9:16 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ma ne bi ti dala, znam te, htela bi da imas vise od mene.xD Aha, razumem, ali mi se uoopste ne svidja ta rec...separatisticka je.:/ I na kraju, ako se Vojvodina odvoji cela Srbija ce postati Geakija.:/

Cini ti se, kao sto rekoh to je mac sa dve ostrice i samo oni iskusni, kao ja, umeju da naprave ravnotezu izmedju hrane i tecnosti, ostali je prenapijaju vode i nema mesta zahranu. A ti jedino ako pijes rakiju ces uvek imati mesta za hranu...ona ti na kraju i probusi zeludac da napravi dodatni prostor.xD

Razumem, ali opet mozes da dobijes poklone i bez slavljenja.xD

322Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 05, 2011 3:45 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

E, ne kazem da to nije istina, al svejedno bih ti dala ovaj put. xD Kako si ti opsednut separatisanjem i sisama, neverovatno. >.> Mogla bi da se zove Geaklend. xD

Pa ne treba da se nalivas, samo pijes minimalnu potrebnu kolicinu. :/ Moze i pelinkovac, ne bunim se ja nikako. xD

...E, to bi me stavilo u neprijatnu situaciju. :/

323Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 05, 2011 3:46 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

324Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 05, 2011 5:43 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Svidja mi se ta iskrenost.xD Ipak nisam ocekivao da budes velikodusna kao ja.xD Bog mi je svedok da sam na rahmetli forumu podelio goooomilu pluseva.xD
Nisam opsednut, samo oprezan.Smile Inace, cela moja majcina strana je poreklom iz Srema, tacnije Kovina.Smile

Ccc, kako mozes te gorke stvari da pijes.:/

Ma kakvi, sta te briga.xD

325Trenutno slušam? - Page 13 Empty Re: Trenutno slušam? Sub Nov 05, 2011 7:43 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Da da, ja sam poznata po surovom iskrenisanju kad me pitaju, i podmuklom cutanju kad me ne pitaju. Sto je mamu jako frustriralo za vreme mog pohadjanja osnovne skole, zato sto je morala tacno odredjeno da pita sta sam dobila iz tacno odredjenog predmeta. Svaki raspored mi je znala napamet. xD
A plusice delim po zasluzi, tj. kad neko nesto lupi, al onako iskusno. xD
E, to znaci da ti mama nije Geakusa, ali ti svejedno jesi. xD I sve mi se cini da Kovin nije u Sremu, btw. Razz

Zasto je pelinkovac svima gadan, meni se bas svidja ukus. Sad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Sledeći

Similar topics

-

» Trenutno gledam...?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu