Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Trenutno slušam?

+14
Nimbus
Rey
AlexxGrimes
Anko
Mr.Manga
D-Gabber
frost
NaraTokyo
AlanViBritannia
FiyA
synhro
Countless Error
Yuna
Daxx.
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 18]

426Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Čet Dec 01, 2011 4:12 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Sinoc sam krenuo da ti odgovaram ali mi je pukao net, a ja nisam strpljivo cekao nego sam pretpostavio da su mi ga secnuli(ne secam se kada sam ga poslednji put placao). Zato me sada mrzi da se ponavljam, iako kapiram da ti nisi videla to sto sam pisao, ali ipak.xD

Aj da vidimo koliko me dobro poznajes, pokusaj da pretpostavis moj odgovor na tvoj post, a ja cu posle na tvoj.xD

427Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 10:02 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Zamisli, ja taman ispisala odgovor, i da ga pošaljem, kad ono puče veza. Laughing

Elem, sad i mene mrzi da pišem opet sve to, tako da ću da ispričam u najkraćim crtama. xD
nnf = nešto na fazon

1. nnf "Mali nema moralne inhibicije što se tiče udaranja devojaka, tako da Skipi nemoj da računaš na to"

2. nnf "vidiš da nemam pojma", a možda i nešto tipa "baš imaju opisna imena"

3. ironičan komentar a konto mog nepostojećeg romantičnog života, možda čak i vezan za "žvalavljenje sa istim polom", uz dalje ignorisanje moje znatiželje xD

4. ovo nemam pojma, al svejedno je gigantski fejl reći za Čorbu da su reperi. xDD

5. nnf "dobro, nemoj".

6. nnf "Skipi apsolutno si u pravu, pesma je takav win, naučiću hrvatski zbog nje!!!!" xD

Jesam blizu? xD

428Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 10:20 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

E pazi, da si odgovorila koji dan ranije mozda bih se i setio sta sam pisao.xD

1. Da, tako je nesto bilo.xD Ali naravno, ja nikada ne bih upotrebio izraz "moralne inhibicije".*zapisuje u tefter*

2.Uf, ovoga se stvarno ne secam. Btw, sad je Prosinac.xD

3.Ironignog komentara nije bilo...za koga me smatras, pobogu!? A sto se tice pitanja, odgovorio sam...i sta treba da kazem?

4.A bas sam slusao Riblju Corbu ovih dana, al ti je iskopa.:/

5.Ma kakvi, iz pristojnosti bih bio zainteresovan.xD A da, takodje napisao sam kako nije u redu sto pljujes po Grandu. Ima jedna likusa, ako nisam pomenuo sad cu, sto kad peva najezim se sav.Smile

6. Aha.xD Stigao sam do pola i ugasio. I usput stvorio netoperanciju prema Hrvatkom narodu i narodnostima.xD

Jel ja sad treba za tebe? Malo je teze jer nisi svuda odgovorila.:/

429Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 10:49 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Da, sam si postavljao pravila. xD

Ajde, smućkaj odgovor na ceo tvoj poslednji post, da vidimo koliko ćeš da fejluješ. xD

430Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 11:25 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Hmm, ovako nesto(btw, odgovaram na tvoje, ne na moje):

1. Samo se krijes iza klinaca.Laughing

2.Da se nauciti, nije toliko tesko, a i logicno je.Laughing

3. E bas si bezobrazan, sad cu da napujdam svog Alberta VIII Juniora na tebe.>.> Ajde reciiiiii.

4....

5. Hvala.^^

6. Ne lupetaj twin-chi, znam da je sranje, zato sam je i postavila.Smile

Ovako nekako.xD Mada ne veruje da cemo moci dalje, ovo prerasta u fikciju.xD

431Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 11:33 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Čekaj, nenene. Treba da odgovoriš na tvoj poslednji post, lepo sam naglasila! :O

1. Pre bih rekla nešto tipa: Ne bi ti mogao da stojiš po strani i posmatraš tako nešto. Razz

2. Rekla bih "lako se pamti", al to je bilo dovoljno blizu. xDD

3. Druga rečenica je dobra. xD Prva bi bila samo "crkni". xDD

4. ...

5. Valja. xD

6. E, meni se ta pesma stvarno sviđa. Laughing

432Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 11:42 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Znam, ali ovako mi bilo lakse.

Btw, cini mi se da sam bio bolji u pogadjanju.Smile

433Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 11:45 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Izgleda. Al to očigledno znači da ti mene bolje poznaješ, što znači da ja više pričam. :/

434Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Ned Dec 04, 2011 11:56 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ili to ili ja imam bolje opazajne sposobnosti. Nije vazno.xD

435Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Dec 05, 2011 12:02 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ili ti meni posvećuješ više pažnje nego ja tebi? xDD
A-HA! xD

436Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Dec 05, 2011 4:32 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ili su tvoji odgovori providni?xD
A-HA-HA!xD

Skipi, os da pravimo malu pauzu. Nije to to kada ja ne mogu da odgovorim par dana, pa onda ti i tako u krug...znas, obaveze i ostalo. Moze taj-aut do zimskog raspusta?Smile

437Trenutno slušam? - Page 18 Empty Re: Trenutno slušam? Pon Dec 05, 2011 5:35 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Možemo ovako do prekosutra. xD

Naravno. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Similar topics

-

» Trenutno gledam...?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu