Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Trenutno slušam?

+14
Nimbus
Rey
AlexxGrimes
Anko
Mr.Manga
D-Gabber
frost
NaraTokyo
AlanViBritannia
FiyA
synhro
Countless Error
Yuna
Daxx.
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 18]

351Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 6:20 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

xDDD

I prosao kroz crveno par puta. Laughing

Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuv me. xDDDDD

Sta, moje lose strane? xD

352Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 6:36 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

>.>

Jedanput!Jel ti slusas sta ja pisem?xDD Drugi put je bilo za malo. I da, jednom sam vozio na levoj strani, a nisam to ni provalio.:/ Uostalom, nikoga nisam povredio time, tako da se ne racuna.

Ne koliko ti volis sebe.xD

Daaa. Twisted Evil

353Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 6:42 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Aaaaajme, treba valjda nekog da ubijes, pa onda da isprave tu katastrofalnu gresku koju su napravili kad su ti dali dozvolu. I je l sam vozis, mislim je l ti niko ne vice "PAZI CRVENO", ili makar "PAZI LEVO"? xD

Ali me voooooooolis. <3333

Hmmm... Zasto, ne bih rekla da ti mene idealizujes, dakle nema potrebe za spustanjem mene u tvojim ocima, je l da? Laughing

354Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 6:50 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Naravno. Neces valjda nevinog da me osudis, samo zato sto postoje predispozicije za pocinjenje zlocina? Nepostena si.:/
Sam vozim do prodavnice, a sa majkom do bg-a ili Obrenovca. Mada moram reci da je ona kriva za prolazak na crveno...slusao sam nju kako prica telefonom i nisam pazio na put.xD A onda smo se svadjali zbog tog crvenog, pa zamalo da prodjem i kroz drugo.xD

Previse lako se koristis tom recju...gubi znacaj tako, znas?

Skipi, naravno da te idealizujem. Razz Aj pricaj.xD

355Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 7:05 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Nisi nevin, prosao si kroz crveno i vozio levom stranom. xD

E da, sa mamama ne treba voziti, vecito nesto zakeraju i deru se na vozaca u po voznje. :/ Koliko puta je... Lazar, bese? Polagao? xD

To zato sto je drugi ljudi premalo koriste, ja izvlacim prosek. xD

Sad samo lazes. Laughing

Al ajde. Moje lose strane... Ja ne koristim zajebane reci uopste iz cistog inata prema svima koji ih koriste. I uopste taj inat radi cudne stvari kad ga ja koristim. Ocajna sam sto se tice igranja saha, i uvek gledam da se izvucem iz svake price gde se isti pominje, ne resavam konflikte kad god to mogu da izbegnem, i kad ne znam coveka, izuzetno sam neprijateljski raspolozena. Zadovoljan? xD

356Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 7:26 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ali nisam nikog ugrozio time!>.>

Jedanput.-.-

Hahahah.xD

To sam zaboravio da dodam. Uzasno lose lazem.xD
Daj, to nije nista. Znas li koliko je muskarcu tesko da kaze da lose igra fudbal? A ti o sahu, koga briga za sah? Ja sam ocajan u tome, ljudi misli da sam retardiran kada igram sa njima, jer ne provaljujem da mi 10 figura preti kraljici i slicno.xD
Daj nesto bolje.

357Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 7:34 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Jedanput? Laughing To je sigurno bolelo. Laughing

Ja lazem dovoljno dobro, kad me sagovornik ne poznaje dovoljno dobro. xD Ali precutkujem savrseno. xDDD
...Ok, apsolutni sam frik sto se tice ciscenja kupatila i kuhinje, I cele kuce. Sad dosta? >.>

358Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 7:37 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Jeste.>.> I to bese na mom drugom polaganju.>.>

Zena zmija.xD

Ne. Ti si zesko, to je u tvojim genima, kao sto je u mojim potpuno suprotna stvar. Jos, molim.xD

359Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 7:45 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Jadan. Laughing Je l mnogo likovao? Laughing

Hahahahahahaha. xDD

-.- A sad se vadimo na polne razlike, je li? >.> E ne moze. xD Osobina za osobinu, ako hoces da pevam, propevaj sam. xD

360Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 7:53 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Cuj likovao, nece jos uvek da udje u auto ako ja vozim.>.>

Aha, nisi ocekivala da poznajem taj muzicki zanr?

E, da. Pratio sam proslu sezonu Zvezda Granda. I imam veoma visoko misljenje o pojedinim pevacima odatle. Jel dovoljno?xD

361Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 8:49 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Imajuci u vidu tvoju vozacku istoriju, ne mogu da ga osudjujem. xD

Nije da nisam, al svejedno sam iznenadjena. xD

Aaaaa, kako ocekujes da nadmasim to? xDD Ok, ja sam gledala i Rebelde i Rebelde way. Po dva puta kompletno, a pojedine epizode i do 10ak puta. xD

362Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:09 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ma bas me briga, vazno je da imam vozacku.

Eto sale ni od kuda,a?xD

Hahah.xD Gledao sam i ja malo to. Ono sto se prikazivalo na Hepiju, cini mi se.xD Potrudi se Skipi malo bolje.Smile




363Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:12 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Normalno. Very Happy Ako ti je za utehu, meni bata jos uvek ne da da pridjem volanu njegovog auta. xD

xD

Ne moze tako, moras opet ti, jer ja ovako nemam ideju. :/

364Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:18 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Eto. Slicna stvar. I ti meni jos nesto pricas.

Ufff, ovako. Neko kaze random rec i oboje moramo da smislimo prebudzenu rec na osnovu date, i da je definisemo. Moze?

365Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:21 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Da, al ja bih mogla da ga ubedim da stvarno hocu. Razz

Hmmm... Ja kazem "kokoska", npr, i sta onda ti radis?

366Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:27 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Pa i ja bih svog mogao da ubedis sa izvesnom svoticom, da hocu.xD

Koksarka. Isto kao kosarka samo se igra sa kokoskom.xD Ne znam, smisli nesto bolje.xD

367Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:35 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ja bih mogla da prodjem sa emocionalnom ucenom. Ili pravom ucenom. xDD

Ufff... Ja kazem neku rec, a ti moras da se setis pesme u kojoj se pominje ta rec? xD

368Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:37 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Nah, para vrti gde burgija nece.xD

Ako je iz Granda moze!xD Ajde.Smile

369Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:42 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Zavisi kakvu burgiju imas. *shrugs*

Ajde. Ko prvi ne moze da se seti nijedne, gubi. xD

Kokoska. xD

370Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:49 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Od domace do evropske. Kako ko voli.Smile

Ne znam.:/ Ali i ti moras da znas da bi dobila bod.

371Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 9:55 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

...Pa ne bih valjda postavila da ne znam. xD

Ko ko ko ko je ta, ko je ta kokoska? xD

https://www.youtube.com/watch?v=oT8AcJj5mps

xDDDDDDDDDD

372Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 10:01 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ok, aj sad ja.

Cigla.

373Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 10:09 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ne znam. :/

374Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 10:15 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

375Trenutno slušam? - Page 15 Empty Re: Trenutno slušam? Sre Nov 16, 2011 10:16 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Vadafak? xDDDD

Pekinezer. xDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Similar topics

-

» Trenutno gledam...?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu