Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naruto manga tema [SPOILERS]

+2
AkasunaNoAkane
AlanViBritannia
6 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 8]

1Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 01, 2011 12:53 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Sve diskusije o prošlim i trenutnim dešavanjima, kao i vašim idejama za buduća dešavanja u Naruto manga stripu vodite ovde. Smile

http://flavors.me/alanvibritannia

2Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 01, 2011 8:24 pm

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

Novi chapter! Very Happy

Killer Bee-a vidim potpuno novim očima. Shocked Raikage me nije iznenadio.

3Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 01, 2011 8:38 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Ooookej, that picture of naked Chouji was disturbing. Drago mi je da vidim KibaNaru akciju naniže. Canon. ♥

Oh wow, pa oni nisu prava braća. Well, all niggerz are broz, doesnt matter.

http://flavors.me/alanvibritannia

4Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 01, 2011 9:14 pm

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

xD

Nekako je još više cool baš zato što nisu prava braća.

5Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 01, 2011 9:32 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Nekako mi svejedno. XD

http://flavors.me/alanvibritannia

6Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Jun 02, 2011 11:41 am

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

AlanViBritannia ::Nekako mi svejedno. XD
tounge

A taman sam mislila da će Naruto da se oproba protiv Raikagea. Mada je pitanje da li bi mogao da pobedi.

7Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Jun 09, 2011 7:25 pm

Byakko

Byakko
Moderator
Moderator

Zadnji capter je takav filer. crying

8Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 15, 2011 8:53 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Ok, jos jedan chapter pun nicega.

Smarate braco crncuge, idite u ghetto or smth, fuck off from this manga.

http://flavors.me/alanvibritannia

9Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Jun 16, 2011 10:08 am

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

Koje gubljenje vremena. Kako bi bilo da za promenu sjašu sa te priče o Jinchuuriki-ima? Šta god je trebalo da ukapiramo o njima, do sada smo valjda ukapirali.

10Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Jun 16, 2011 11:07 pm

frost

frost
Moderator
Moderator

Da chapter niej nesto ali bar je kul videti Minata na karatko.

11Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pet Jun 17, 2011 8:43 am

Byakko

Byakko
Moderator
Moderator

Tsunade me je iznenadila, nisam ocekivao da ce da podrzi Naruta bigshock

12Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pet Jun 17, 2011 10:52 am

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

Ja jesam. She's awesome. kakashithumbs

13Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Jun 22, 2011 11:15 pm

frost

frost
Moderator
Moderator

Smor chapter. U stilu 'ajde da radimo sve sto smo radili i prethona dva-tri chaptera. -.-

14Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Jun 23, 2011 7:53 am

Byakko

Byakko
Moderator
Moderator

Radnja se pokrenula. grinjump

15Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Jun 23, 2011 12:36 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Meni se svideo chapter. Smile Naruto, Yellow Flash.. <3 Bas mi drago. Smile

http://flavors.me/alanvibritannia

16Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pon Okt 17, 2011 4:40 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Kako je dobra manga poslednjih par chaptera. ^^

I kakav divan NaruHina momenat. ^^

17Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Okt 18, 2011 8:40 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

I ko sada kaze da je Tobi Madara? Razz

Cutimo?...Cutimo.x)

18Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Okt 18, 2011 8:51 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ja kazem!

Niko me nece razuveriti, do samog Tobija. Razz

19Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Okt 18, 2011 8:52 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Mislio sam da si ti bila u mom timu.:/
Nema veze, to cini stvari zanimljivijim. Ja cu ispasti pobednik a ti gubitnik.xD Samo cekaj.xD

20Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Okt 18, 2011 8:58 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Jok ja, to je bila Mica. xD
Ko kaze da Tobi nije samo Madarino drugo telo ili nesto, je li? Ako Izanagi moze da ponisti smrt u trenutku, ko zna sta je pravi Madara mogao da uradi. Razz

21Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Okt 18, 2011 9:05 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ne bi nista mogao. Pazi ovako. Madaru je Prvi Hokage sredio. A Prvog + Druog + Deo Orochimaru-a je sredio Treci. A Treci je bio govno s mlekom, iskreno.xD

...Madara je precenjen.xD

22Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Okt 18, 2011 9:07 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Sto i dalje ne znaci da nije mogao nekako da klonira svoj dnk ili nesto, i voila! Tobi was born. xD

23Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Okt 19, 2011 4:31 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ne, posle ovog chaptera sam 100% siguran da Tobi nije Madara...ali mislim da je u pitanju lik koji se vec spominjao, a ne novi.

24Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Okt 19, 2011 5:48 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Kog chaptera pobogu? :O
*trci na mangastream*

25Naruto manga tema [SPOILERS] Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Okt 19, 2011 5:59 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Dap, definitivno Tobi nije Madara, al bude li se ispostavilo da je Obito, ozbiljno dropujem ovo.
Al najozbiljnije. -.-

Btw, sta rece ono za Madaru? xD Nesto tipa "ne bi nista mogao", "precenjen", sta bese? uchiha

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 8]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu