Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naruto manga tema [SPOILERS]

+2
AkasunaNoAkane
AlanViBritannia
6 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 8]

76Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pon Okt 31, 2011 7:18 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Nije valjda jaca? Lose si izabrala cimerku.xD Jel preko oglasa?xD

Mozda, ali cisto da se zna ko je prvi stigao do ranka.Smile Tj. ko traktor vozi, a ko otvara kapiju.xD

77Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Nov 01, 2011 8:04 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ma jok, nego je meni ispod casti da tucem zene. :/

Odvozao si ti svoje, i to jedva. Razz

78Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Nov 01, 2011 9:33 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Da, lakse je muskarce da bijes kada nece da vrate?Eh, koliko dugo nisam video neku zensku tucu...jos od letos cini mi se.

>.> To je bilo nisko.

79Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Nov 01, 2011 9:43 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ma jok, nego zene ciljaju na kosu, to ne valja, ionako idem okolo kao pokretni zbun. :/

Neko je morao da te spusti na zemlju. xD

80Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Nov 01, 2011 9:53 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Gooris kao da imas iskustva u tome, imas li?Laughing

A to neko si sa zadovoljstvom bila ti. Sta bi ja bez tebe? xD

81Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 02, 2011 7:54 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Fala bogu nemam. xD

Duvao bi ego, glava bi ti porasla toliko da ne bi mogao da ostanes nogama na zemlji i odvukla bi te u egzosferu, gde slabo ima zivih bica, i onda bi umro od usamljenosti (ili previse razredjenog vazduha). Very Happy

82Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 02, 2011 6:56 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Jaka si samo na recima.xD

Onda je dobro sto si tu.^^

@T:

Nista zanimljivo.:/

83Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 02, 2011 6:56 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

I jesi citala ToG?Smile

84Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 02, 2011 8:23 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Pa normalno, de moze djevocka od 163cm i 49kg da bude fizicki jaka? :/

I normalno da je dobro da sam tu, zamisli na sta bi svet licio da nisam. :/

I citala sam, stigla sam pred kraj onoga sa krunom, i onda stala. xD

85Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Čet Nov 03, 2011 10:45 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

U odnosu na druge devojke - moze. Ali dobrooo, ima nas raznih, neko jednostavno nije sportski tip, sta da se radi.Razz

Ako je verovati tebi ja se ne bih dobro proveo, za ostale mislim da bi se nekako snasli.xD

E jesi.>.> Onda citaj Orange Marmalade, to je jedina manga za devojcice koju citam. Embarassed

86Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pet Nov 04, 2011 12:15 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

E, kladim se da bi ti mogao da dobijes batina bez vecih problema. >.>

Ma ne bi se snasli. Bez mene? Pft. >.>

Ne ne, procitacu ovo, nemoj da me forsiras. >.> A ta druga mi se ne svidja, glupo joj je ime. xD

87Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pet Nov 04, 2011 9:06 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Eh, ja sam na batinama odrasto.xD Mogao bih, istina, ali trudim se, treniram. Za razliku od nekih, koji se samo vade na pol. Laughing

Tvojoj cimerki bi sigurno bio duzi zivot bez tvog kuvanja, za ostale ne mogu da tvrdim.xD

Nemoj da places, imam osecaj da sam nesto zgresio.xD Citaj sta ti je volja, ali bilo bi super da procitas ToG do kraja.Smile


88Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sub Nov 05, 2011 3:35 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Stvarno treniras ili je to neka stilska figura? xD Ja cu uskoro da krenem na one casove plesa, u nekom nocnom terminu, trudim se i ja. xD

E ne bi. xD Kuvala sam supu (sa lukom) pre neki dan, bila je odusevljena. xD

E da, jos jedna od divota bivanja zenskog pola. xD Procitacu. xD

89Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sub Nov 05, 2011 5:43 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Treniram, ali ne primecujem neki napredak, a evo ga treci mesec.:/ Kikboks. Ples za decake.xD Ti se bavi onim za devojcice i nadam se da cemo moci da se pohvalimo za jedno godinu dana kako smo ih uspesno savladali.Very Happy

Luk. Fuj. Jel si ga barem procedila?:/

Ma ne, samo sam ja preosetljiv.xD Ne znam da li bi to radilo kod drugih.xD

90Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sub Nov 05, 2011 6:48 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

No, ako i ne uspemo, bar se drzimo ocekivanja za svoj pol. xD

...Ja luk stavljam i u jaja, pobogu. xD I da, samo ga ostavis da se kuva nekih sto godina, i onda ga izvadis, i normalno napravis supu s tom vodom, bude onako slatkasto. Laughing A beli luk mazem na hleb. xD

To pali kod vecine, valjda ljudi oba pola. Kod mene sigurno pali. xD

91Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sub Nov 05, 2011 7:18 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Ma uspecemo, verujem u nas.xD

Slatkasto?xD Mada mora priznati da przen luk ima lep miris...iako ga mrzim u hrani, onako ljigavog.:/ To. Nije. Normalno. Ni higijenski...al je zdravo, pretpostavljam.xD

Onda si ti, kao i ja, vitez u srcu. Cool

92Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sub Nov 05, 2011 7:33 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Ili cemo umreti pokusavajuci, je li? xDD

Ljigavog? O.o Pa, verovatno onda nisi probao hobotnicu. xD
Jeste, sasvim je normalno. I zasto bi bilo nehigijenski, ne pratim tvoju logiku. xD

Jer si tiiiiiiiiii, k'o i jaaaaaaaaa, ljubav daaaaaaaavno izgubilaaaaaa. Pa je trazis na dnu srca, ali neeeeeeeeeeemaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeee. <33333333
xD

93Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Nov 08, 2011 6:26 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Upravo.Smile

Da. Kad se isprzi onada je ljigava masa.:/
Miris.:/

Ne. Ne slusam Lukasa.xDD

94Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Uto Nov 08, 2011 10:11 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Zapravo, ja sam ga kuvala. Osim ako ne pricamo o supi nego o jajima, onda sam ga przila. xD
Hahah, ma nije tako lose. Laughing Zapravo, cim tako pricas, znaci da nisi probao. xD Gledaj, isprzis hleb u necemu (bez masti, samo stavis neku tepsiju na ringlu i cekas da hleb malo porumeni, mada ne treba preterivati), onda oljustis cen belog luka i natrljas ga na taj hled, pa namazes margarinom, i onda preko toga stavis malo aleve paprike. Very Happy To se inace radi kad imas hleb od juce ili prekjuce, i po sremacki se zove "varalice". xD

Je l to nije Mobi Dik? O.o

95Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 09, 2011 3:13 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Aj, isto sranje.
Isprezen hleb-mmmmmm
Beli luk-fujjjj
Margarin-mmmmmmmm
Alva paprika-wtf?xD

Ne znam, lupio sam.xD

96Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 09, 2011 7:28 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Nije isto, nemas pojma. >.>

Ma ne moze tako, mora sve zajedno. >.>


xDD

97Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 09, 2011 10:53 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Evo moj recept:

popuren hleb + kasicica maslinovog ulja preko + "Milica" pasteta +/ crni luk(po potrebi).

Inace sto se ovog tvog tice nije cudo sto se zove varalice, ak' se prevaris da ga napravis.xD

Nja, ne svidja mi se.:/

98Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Sre Nov 09, 2011 11:14 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

...Sta ti radis sa tom hranom pobogu! :O
Zapravo... Zovu se varalice zato sto kad podrignes imas utisak da si jeo kobasicu. xD Mislim, tako je meni receno. xD

Ni meni, al je Mobi Dik. xD

99Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pet Nov 11, 2011 4:54 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan

Sta ne valja? Smile
Hahaha, a ti naravno nikada ne podrigujes?xD

Sto jes jes.

100Naruto manga tema [SPOILERS] - Page 4 Empty Re: Naruto manga tema [SPOILERS] Pet Nov 11, 2011 11:59 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan

Prvo, stavljas maslinovo ulje na hleb, wtf? Onda, pasteta je jednostavno apsolutno beskorisna, i ko to uopste jede? O.o I trece, kakav je to "popuren" hleb? xD
Malo samo. Embarassed

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu