Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Light Yagami - Death Note

+4
Anko
AlanViBritannia
Yuna
AkasunaNoAkane
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Light Yagami - Death Note Empty Light Yagami - Death Note Sre Jun 01, 2011 2:47 pm

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

Light Yagami - Death Note 180px-Light_Y

Light Yagami is the protagonist and anti-hero of Death Note. At the start of the series, he discovers the Death Note and uses it to kill criminals, then becoming known to the people of Japan as Kira (based on the Japanese pronunciation of the English word "killer"). Light is characterized as an extremely intelligent yet bored young man, confident in his own sense of logic and how clever he is in regards to others. He is frustrated by the lack of justice in the world. Believing the world to be "rotten," he desires a means by which he can enact his will to purge the world of all evil. Light is unaware that he is not alone: a Shinigami (God of Death) named Ryuk is tired of the rotten Shinigami Realm. This Rogue Shinigami drastically changes Light's life and world forever.

Birthday

February 28, 1986 (1989 in the anime)

Deathdate
January 28, 2010 (2013 in the anime)

Also known as
(The First) Kira, (The Second) L

Sign
Pisces

Age
17-18 pre-timeskip,
23 post-timeskip

Status at debut
Senior in high school

Relations
Ryuk,
Soichiro Yagami (Father),
Sachiko Yagami (Mother),
Misa Amane (accomplice),
Sayu Yagami (younger sister)

2Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Čet Jun 02, 2011 2:05 pm

Yuna

Yuna
abc trainee
abc trainee

koji je to psiho (doduse i genije).....samo mi je zao sto i L na kraju umre al jbg....e da, moram film da ti dam..potseti me Smile

3Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Čet Jun 02, 2011 2:44 pm

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

Imao je dobru ideju, šteta što su se okolnosti promenile.

A da. Tačno. LOL

4Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Čet Jun 02, 2011 2:47 pm

Yuna

Yuna
abc trainee
abc trainee

okolnosti? poceo je da ubija sve koji mu nisu odgovalali.....kreten... L je kraaaaalj i onaj njegov sluga...nikako da mu zapamtim ime.... Razz

5Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Čet Jun 02, 2011 2:49 pm

AkasunaNoAkane

AkasunaNoAkane
Admin
Admin

Da, okolnosti su se promenile kad mu je moć udarila u glavu. xD

6Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Čet Jun 02, 2011 2:55 pm

Yuna

Yuna
abc trainee
abc trainee

AkasunaNoAkane ::Da, okolnosti su se promenile kad mu je moć udarila u glavu. xD
Moze i tako da se kaze Very Happy

7Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Čet Jun 02, 2011 4:01 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Oh, my Light.

Kralj. Tbh, uzor.

http://flavors.me/alanvibritannia

8Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 11:04 am

Anko

Anko
Admin
Admin

Light <3 Kralj nad kraljevima... Naravno da je prolupao na kraju, ko i ne bi od tolikog ubijanja, ali postujem njegov prvobitni cilj i do j**a mi je drago sto je ispao pametniji od L-a Smile

9Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 4:58 pm

Yuna

Yuna
abc trainee
abc trainee

Pa sad....to je vec diskutabilno...al je bedak sto obojica umiru...

10Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 5:08 pm

Daxx.

Daxx.
Moderator
Moderator

Glupo mi je sto umiru. al ga obozavam ♥

https://www.facebook.com/UbiMeBre

11Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 5:15 pm

NaraTokyo

NaraTokyo
The Prodigy
The Prodigy

To je Marija zato sto pojma nemas... Very Happy L je car!!! A Raito je smrda koji misli da je uhvatio Boga za .... i ubija sta oce... Trebao je Ryuk odma po kratkom postupku sa njim... Very Happy



Poslednji izmenio NaraTokyo dana Pet Jun 03, 2011 5:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

12Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 5:33 pm

Anko

Anko
Admin
Admin

Ne zovi me "Majo", Stefane -_-"

13Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 5:40 pm

NaraTokyo

NaraTokyo
The Prodigy
The Prodigy

Ko je rekao Majo??? Shocked smooch

14Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 7:22 pm

frost

frost
Moderator
Moderator

Meni je Light bas zanimljiv lik. Njegova transformacija od antiheroja do zlikovca sjajno izvedena. On je odlican primer toga da moc kontrolise tebe a ne ti nju.

15Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pet Jun 03, 2011 9:33 pm

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Admin
Admin

Sve je diskutabilno. Samo je izvesno da je u intelektualnoj borbi Light vs L, L umro. /thread

http://flavors.me/alanvibritannia

16Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Sub Jun 04, 2011 8:10 am

Yuna

Yuna
abc trainee
abc trainee

Da....al bas je tuzna ona scena na kraju kad umire... bas mi je bilo zao....

17Light Yagami - Death Note Empty Re: Light Yagami - Death Note Pon Jun 13, 2011 6:59 pm

Byakko

Byakko
Moderator
Moderator

Lik je na pocetku bio OK. Kako je vreme prolazilo totalno se izgubio, postao je sajko.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu