Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Forum » Announcements » Praznici

Praznici

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pon Jan 16, 2012 12:14 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Nisam citao prvu i drugu knjigu. A u filmu on samo isprobava razne stapice i na kraju pronalazi taj koji mu odgovara.
Toga se ne secam...zaboravio sam i kako je izgubio svoj stapic...Da to bilo na pocetku knjige kada je bezao od Voldemor(t)a? A koji je na kraju stapic imao? Znam da je Starozovni bacio negde.

Pif, haljina je najmanji problem!:/

Jesam bre i citao knjigu, samo sam hteo da obnovim gradivo.Smile

Sta mislis sta se desilo na kraju sa Fredom(ili onim drugim, ne znam koji je preziveo) i prodavnicom u Hogsmitu. I jel Persi postao ministar magije ili slicno?

27Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pon Jan 16, 2012 1:19 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
:O Nisi čitao prvu i drugu knjigu?!?!?! :O
Nije ga izgubio, polomio ga je, kad su bežali iz Godrikove doline. Znaš, ono sa zmijom koja se pravila da je baba.
Na kraju je iskoristio Starozovni da popravi svoj, a ovaj je vratio u Dambldorov grob čini mi se, a u filmu ga je polomio na dva dela i bacio s nekog mosta. :/

Da, lako je tebi da kažeš. -.-

Džordž. xD Ja se kladim da se čovek obogatio na onim zezalicama. Laughing Persi... Zaglavio u nekoj prašnjavoj kancelariji verovatno. xD

28Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pon Jan 16, 2012 2:43 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Ne, gledao sam film, pa mi bilo glupo.
Jes, jes. Dobro pomcenje Skipi.
xD
A cime se bave Hari, Ron i Hermiona? Aurori ili mozda igraci kvidica? Bas steta sto nije sve lepo napisala u poslednjem poglavlju. Samo znamo da je Nevil profesor.

29Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pon Jan 16, 2012 11:30 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Laughing
E, kad su HP činjenice u pitanju, mozak mi radi neverovatno dobro. O.o
Btw, kad smo kod mozga. xD Imala sam prvi ispit, pismeni deo ispita iz drame, pisanje eseja na dve zadate teme. Iz prvog sam dobila 8 a iz drugog 9. xD

E, to ne znam, al mogu da nagađam. xD
Al pazi, imaju dovoljno novca da imaju kuću u kojoj svako dete ima svoju sobu, a imaju troje dece (Hari i Džini, tj). Ron i Hermiona imaju dvoje, i još imaju dovoljno para da bacaju na (bespotrebne) normalske stvari, tipa auto, vozačka, i tako to, prošao si kroz proces. Razz Dakle, kad bih nagađala, rekla bih da su Hari i Ron aurori (imajući u vidu učešće u ratu, verovatno da odgovornim i dobro plaćenim položajima), Hermiona verovatno radi u ministarstvu, možda nešto kao... Međunarodni odnosi, šta znam. xD A Džini... Eh, jedino što je kroz knjige radila dobro je bio kvidič, jelte, tako da bih se kladila na neku kvidič karijeru pre prve trudnoće, a onda fazon Moli Vesli. xD

Šta ti misliš? XDD

30Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Uto Jan 17, 2012 5:32 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Dva eseja za jedan ispit?:O Ja slabo pisem sastave na temu iz knjizevnosti,a kada kazem slabo mislim nikako. A sto se tice slobodne teme(uvek bude jedna takva) tu sam dobar. Pisao sam 3 sastava na temu "Tu oko nas".xD

Mislim da je Hari uzeo Sirijusevu kuci. A nijedan carobnjak ne zivi u trosobnoj kuci, to je kao da zivi u satoru.Laughing

Mislim da Hermiona i Ron zive kod njegovih. Ron i Hari su aurori, ali i igraju kvidic za Englesku po potrebi.xD Mislim da bi Hermioni bilo dosadno da se posveti samo jednom poslu u ministarstvu, tako da pretpostavljam da radi na svoju ruku, neka nevladina organizacija.xD Dzini sigurno domacica.Smile
Ne znam da li su Harijevi roditelji bili Aurori? Jesu?

31Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Uto Jan 17, 2012 9:31 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Da, zamisli tek kakav će usmeni da bude. Sad

Ja ne verujem da bi hteo da živi tamo, osim ako bi bio prinuđen. Al kad već pominješ, njegov tata je imao kuću u Godrikovoj dolini, a njegovi roditelji bi trebalo da su imali neku kuću takođe, jelte, i zašto se o tome ništa ne zna? :/

Hermiona i Ron? xD Nema šanse. xD Ahahahaha, po potrebi. xDDD
Da, za Hermionu sam i ja pomišljala nešto na taj fazon, al kapiram da bi ona htela da ima neki uticaj na vladu direktno, tj. da je podriva iznutra. xD

...Nisam sigurna, zapravo. O.o Al znaš, Poterovi su jedna od najstarijih čistokrvnih porodica, blablabla, i uzimajući u obzir sve što je Hari nasledio, moguće je da nisu radili uopšte. Završili Hogvorts, napravili Harija, i umrli, sve u neke dve ili tri godine, recimo. :/

32Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Uto Jan 17, 2012 9:48 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Sto, fina kuca...sem portreta u hodniku. Vis kako je Dzejkej ostavila gomilu stvari nedorecenim.:/

Nekako mi Godrikova dolina izgleda mracno.

Pa realno, Krum je igrao i zavrsavao skolu.Smile

Pa vise nisu cistokrvni. Majka mu je normalka, zar ne? A ja bas bio ubedjen da sam procitao negde da su bili aurori.
Jesi gledala da li je Dz.K. davala neke intervjue u vezi sa tim? Ja cam citao jedan u kojem je rekla da je Dambldor gej, i sad me malo plasim da jos kopam.:/

33Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Uto Jan 17, 2012 10:21 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
https://www.youtube.com/watch?v=3AocLYzU0A4&feature=player_embedded#!
angel
Misam skapirao sta je rekla za Hermionu, ali Ron i Hari u aurori.

Jesi citala The Tales of Beedle the Bard ?

34Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Jan 18, 2012 1:07 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Loše uspomene. Razz

Stvarno? I ja sam stekla takav utisak, valjda zato što nam je od celog mesta prikazano samo groblje, i baba koja je u stvari zmija. -.-

Škola i život nisu ista stvar. xD

Nisu više čistokrvni, ali od skoro. Al svejedno, pročitala sam u nekoj od knjga, ne znam u kojoj, da su stare čistokrvne porodice uglavnom uz to i bogate, što ima smisla, kad razmisliš o tome. Osim Veslijevih, al oni su se nekontrolisano razmnožavali, jelte, pa i nije čudo. xDD Btw, to je još jedna od tih stvari. Što jednostavno ne duplirati galeone magijom, umesto da ih zarađuješ? :/

Hahahah, nisam čitala, al neko mi je rekao to za Dambldora. xDD

"And Hermione, well, I think she's now pretty high up in the department of Magical law enforcement", reče ona. Razz
I ja onda otišla lepo i guglala, i gledaj šta sam našla. xD
http://harrypotter.wikia.com/wiki/Department_of_Magical_Law_Enforcement
Nađi Senior Personnel pri dnu strane, i vidi poslednja dva imena. xD

Nisam čitala, je l ima na netu? O.o

35Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Jan 18, 2012 2:56 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Ja bas mislim da sam procitao negde koje sve stvari ne mogu da se rade sa magijom, a jedna od njih je bila da ne moze hrana da se stvara, istom logikom ne moze ni zlato. Ali znas onu sobu u trezoru u kojuj kada srusis neku stvar ona krene da se umnozava? Mozda i to kasnije nestane kao leprikonsko zlato.

Vidim, vidim. Sta bi ja bez tebe.

Sigurno ima ako dobro potrazis.

36Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pet Jan 20, 2012 2:46 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Pa dobro, ali zlato je samo zlato, ako može da stvori staklo ni iz čega, što ne može da pretvori nešto u zlato? :/
Mislim razumem za hranu (mada, opet, mogu da stvore vodu bez ikakvih problema), treba da je pojedeš, al zlato ne služi ničemu, osim razmeni, jelte.

Zapitam se i ja ponekad. Laughing

Jesi ti uspeo da nađeš? xD

37Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pet Jan 20, 2012 4:01 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Jesam, skinuo i odstampao.

thepiratebay.org 6306539/J.K_Rowling_-_The_Tales_of_Beedle_the_Bard_%5BPDF%5D

Ja sam ovaj jedini licer. angel

38Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pet Jan 20, 2012 11:33 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Ja našla online. xDD

Al ne mogu sad da čitam, učim, znaš, ispitni rok i tako to. :/

Je l si ti pročitao? xD

39Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sub Jan 21, 2012 9:45 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Ne. Nabavio sam prvi deo i spremam se da njega konacno procitam.Smile

40Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Pon Feb 06, 2012 12:38 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
I, jesi li? Very Happy

41Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Uto Feb 07, 2012 5:31 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Esam, odavno. Pazi redosled koim sam citao:

Cetvrti deo-> Prvi deo-> Peti deo-> Sesti deo. xD
Inace, ok je prvi deo, samo mi se ne svidja kako je opisala hvatanje skrivalice... i ceo kvidic, zbrzala je to.

Poslednji izmenio Nimbus dana Sre Feb 08, 2012 2:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

42Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Feb 08, 2012 1:53 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Hahaha. xD A drugi još nisi? Very Happy Ja ču da obnovim kompletno gradivo, znači da vidim... Sutra, prekostura, spavanje... Aha, od 11. februara pa koliko mi bude trebalo. Very Happy

Da, msn i ne koristim više, nakačio mi se neki tamo i samo mi dosađuje, a nemam srca da ga izbrišem. -.-

Poslednji izmenio Bagheera dana Pet Feb 17, 2012 1:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta

43Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Feb 08, 2012 10:31 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Nisam, al nameravam. Sad kad razmislim ne znam koji deo mi je najbolji. Hmmm,sesti nije nesto, previse mracan. Sedmi sam najvise puta procitao, ali opet nije to to kada nema kvidica i Hogvorca...Mozda cetvti? Mada svi su dobri.Smile
Blago tebi, ti brzo citas.:/ Meni je trebalo u proseku 3-4 dana za svaku knjugu.:/

A cemu sluzi apir oflajn?

Poslednji izmenio Nimbus dana Sre Feb 08, 2012 2:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

44Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Feb 08, 2012 11:47 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Ja znam da mi peti definitivno nije omiljen, Hari se ponaša baš razmaženo tinejdžerski u tom, nervira me. -.- Slažem se za sedmi, nije to to, ali šesti... Pa, da kažem da mi je šesti omiljen. xD.
Kontam da čitam brže svaki put, valjda ih već učim napamet, pa nije ni čudo. xDD

Ne volim da koristim apir oflajn, to mi deluje tako... Nedostojanstveno. -.-

45Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Feb 08, 2012 12:20 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Odoh da odgledam Dragon Ball Z, vrnucu se za pola sata.Smile

46Praznici - Page 2 Empty Re: Praznici Sre Feb 08, 2012 12:45 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan