Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Planiram da citam...

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Uto Nov 01, 2011 9:57 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
...Ako se desi da iskoci iz police biblioteke pravo meni pred noge, shvati cu to kao znak svevisnje sile i procitacu je...tebi za ljubav, moze?xD

Nisam to mislio. Nego ples.:/ Sta znam, to je za one sa nedostatkom maste, koji ne umeju sami da izmisle svoje dens pokrete.xD
Inace, kakav je taj tvoj faks kada imas vremena za sve to? Koliko sam ja shvatio ako upisem ETF necu videti svetlost dana.:/

27Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Sre Nov 02, 2011 8:01 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Twiiiin-chi. Sad Btw, shvaticu se pise zajedno. xD

Mogu da ih izmislim, al me malo blam da ih koristim. xD Ples je super. Very Happy

Jao faks. :/ Pa ja nemam termin za casove plesa, osim nekih nocnih (termina). :/

28Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Sre Nov 02, 2011 7:15 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
E hvala sto si me ispravila nisam znao.xD

Aaaa, ti mislis na valcer i tako to? A ne klabersi?xD

Ccc, ne bi ti visila na forumu da je to neki zajeban faks. Vis' kako nasi admini, svi fakultetlije pa nemaju vremena da svracaju? A ti? Sto bi nas narod reko' bole te ku***.
Kad smo vec to toga, jel imas obicaj da psujes? I koje su ti omiljene psovke?Smile

29Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Sre Nov 02, 2011 8:29 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
I live to serve. xD A sad procitaj knjigu! xDD

Da. Tango, ca ca ca, salsa, i sto da ne, valcer. xD

E, gradivo nije zajebano, al je obimno, al to ne bi bio problem uopste da mi je raspored pametan. A kad sam ceo dan na faksu... :/

Mmmmm, kad se iznerviram. xD Standardno, "u pm", "da se nosis" (nije bas bukvalno psovka, al zna se sta ide posle toga) i "a u ku***". ^^

30Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Čet Nov 03, 2011 11:00 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Samo ako mi je kosmicke sile nanesu na zivotni put.Smile

A da, one "popularne" plesove koje nigde neces imati prilike da igras. Ustvari, mozda ces na vencanju odigrati 2 kruga sa tastom i (da kazem nestetim ili sretnim?) mladozenjom. A onda ce krenuti narodnjaci.xD

Zar obimno ne spada u zajebano? Ja ne mogu da naucim 20 strana iz biologije za citavih mesec i po.:/

Aaaaa, amater.Razz

31Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pet Nov 04, 2011 12:23 am

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Prestani da se raspravljas sa mnom. >.>

Ali sta ako nekad budem imala prilike da ih igram, a ne budem umela. Osecala bih se totalno bzvz. :/ I kako uopste mozes da pomislis da kazes nesretnim? Hmpf. >.>

Ne spada. Nesto se zapamti iz dva citanja, nesto iz dvadeset dva. Very Happy

Opet naglasavam da sam zensko i da dajem sve od sebe da se ponasam u skladu s tim. :/ Nije da mi ide najsjajnije, al odbijam da prestanem da se trudim. xD

32Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pet Nov 04, 2011 9:22 am

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Ok, cutim.xD

Ma sta i ja pricam, samo radi sta volis Skipi, bolje to nego da uzgajas celulin na kompu.xD
I sama si rekla da umes da budes veoma nezgodna.xD

Ne ako neko ima poremecaj paznje i jedva moze da skrpi jedno citanje, a kamoli dva.:/

Opet se vadis na to da si zensko, ne primecujem drugaciju gradju jezika kod muskih i zenskih jedink, a ti?xD Ali dobro, vazno je da trudis. Samo vedzbaj, vedzbaj.Smile

33Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Sub Nov 05, 2011 3:39 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Ne ne, nemoj zbog mene molim te. xD

Uf, opet ti o celulitu. *jezi se*
Ja to kazala? xD Kad? xD Al dobro, nije da nije istina, mada bi bilo lepo od tebe kad bi pokusao da me razuveris. >.>

Ma daj bre, de ide da zensko psuje kao musko? xD

34Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Sub Nov 05, 2011 5:34 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Dobro, necu.xD

Hehe. Cool
Jesi jednom rekla da imas obicaj da gadjas raznim predmitima ukucane i da te niko ne voli...dobro, to drugo nisi rekla, ali se izvlaci iz prvog.xD

Eh Skipi, pogresio sam u vezi tebe. Mislio sam da te drustvene norme ne ogranicavaju.xD

35Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Sub Nov 05, 2011 7:46 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Odma mi je laknulo. xDD

-.-
E sto si stoka. >.> Vole mene moji ukucani, mada me vole jos vise kad nisam tu. xD

Ma kakve drustvene norme, prosto me bude sramota kad me neko cuje kako psujem. To su psiholoski (ili psihicki?) problemi. Sad

36Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Ned Nov 06, 2011 11:24 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
I psiholoski i psihicki.xD

Nego, muka mi je od ove epske fantastike, Igre Prestola.:/ Ostalo mi je jos 20 strana. Radnja je razvijena na 100 razlicitih strana, prati totalno nezanimljive i nebitne likove.:/ I naravno, na kraju svi dobri nagrabuse. Sad

I da, prica uopste nije zavrsena(ni posle iscrpnih 600 i nesto strana) i sada moram da procitam i drugi deo. E bas necu!<.<

37Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pon Nov 07, 2011 5:11 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
...Pa citaj Gordost i predrasude. Very Happy
Ajde, za promenu. xD
Svidece ti se. xDD

38Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pon Nov 07, 2011 5:15 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Cut', da me neko vidi, da pomisli da sam nastran. xD

39Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pon Nov 07, 2011 5:18 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Nemoj da je iznosis iz sobe onda. xD
A ako te bibliotekar/ka cudno pogleda, kazi da je za mamu. xD
Ali procitaaaaaaaaaaaaj. xDDD

40Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pon Nov 07, 2011 5:23 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Ne moze tako, ja kada citam radim to po celoj kuci, za vreme rucka svuda...jedino sto ne citam u vc-u, nije higijenski.
Ne umem ja da lazem.:/
'Ocu jednog dana. Rolling Eyes

41Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Pon Nov 07, 2011 9:55 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Pih, potrudi se malo. >.>

42Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Uto Nov 08, 2011 6:29 pm

Nimbus

Nimbus
abc fan
abc fan
Twin ::
Ne umem ja da lazem.:/
'Ocu jednog dana. Rolling Eyes

Hahahah, sad kad vidim sta sam napisao.xDDD

43Planiram da  citam... - Page 2 Empty Re: Planiram da citam... Uto Nov 08, 2011 10:17 pm

Bagheera

Bagheera
abc fan
abc fan
Rolling Eyes

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu